Automatyk

Kontakt

Zakres obowiązków:
-Diagnozowanie i usuwanie awarii elektrycznych i automatycznych w firmie produkcyjnej,
-Wykonywanie operacji konserwacyjnych i zapobiegawczych,
-Realizacja remontów maszyn i urządzeń.

Oczekiwania:
-Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
-Uprawnienia SEP do 1kV,
-Umiejętność czytania i tworzenia dokumentacji technicznej,
-Mile widziana wiedza z zakresu diagnostyki układów sterowania, silników, falowników SMD,
-Mile widziana umiejętność programowania falowników serii 8200, 8400 i 9300 Vector Lenze oraz innych,
-Podstawowa wiedza dotycząca układów sterowania Siemens będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
-Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, na pełny etat,
-Pracę w systemie trzyzmianowym od poniedziałku do piątku,
-Zdobycie nowych umiejętności i kwalifikacji,
-Udział w profesjonalnych szkoleniach nadających nowe uprawnienia,
-Bogaty pakiet świadczeń socjalnych (dodatek do wynagrodzenia świąteczny, ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach, niskooprocentowane pożyczki dla pracowników itp., premia frekwencyjna),
-Dofinansowania do wypoczynku pracownika,
-Imprezy i wycieczki dla całych rodzin.

Data dodania: 21/12/2017